Salvatore CICU : 8. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-07-2014 ... : Poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) - Člen

Národní strany 

  • 01-07-2014 ... : Forza Italia (Itálie)

Místopředseda 

  • 13-10-2014 ... : Delegace pro vztahy s Arabským poloostrovem

Poslanci 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro mezinárodní obchod
  • 14-07-2014 / 12-10-2014 : Delegace pro vztahy s Arabským poloostrovem
  • 19-01-2017 ... : Výbor pro mezinárodní obchod

Náhradník 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro regionální rozvoj
  • 14-07-2014 ... : Delegace pro vztahy s Kanadou
  • 19-01-2017 ... : Výbor pro regionální rozvoj

Kontakt