Renato SORU
  • Renato
    SORU
  • Skupina progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu
  • Člen
  • Itálie Partito Democratico
  • Datum narození: 6. srpen 1957, Sanluri (CG)

Politické skupiny

  • 01.07.2014 / 09.05.2016 : Skupina progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu - Člen
  • 10.05.2016 / 15.05.2017 : Nezařazení poslanci - Člen
  • 16.05.2017 ... : Skupina progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu - Člen

Národní strany

  • 01.07.2014 ... : Partito Democratico (Itálie)

Člen

  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Hospodářský a měnový výbor
  • 14.07.2014 ... : Delegace pro vztahy s Izraelem
  • 14.07.2014 ... : Delegace v Parlamentním shromáždění Unie pro Středomoří
  • 19.01.2017 / 14.05.2017 : Výbor pro vnitřní trh a ochranu spotřebitelů
  • 15.06.2017 ... : Hospodářský a měnový výbor

Náhradník

  • 08.07.2014 / 09.05.2016 : Výbor pro průmysl, výzkum a energetiku
  • 10.10.2014 / 09.05.2016 : Delegace ve Smíšeném parlamentním výboru EU-Turecko
  • 19.01.2017 / 15.05.2017 : Hospodářský a měnový výbor

Kontaktní údaje

Bruxelles

  • Parlement européen
    Bât. Altiero Spinelli
    15G134
    60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
    B-1047 Bruxelles/Brussel

Strasbourg

  • Parlement européen
    Bât. Louise Weiss
    T06123
    1, avenue du Président Robert Schuman
    CS 91024
    F-67070 Strasbourg Cedex

Adresa

  • European Parliament
    Rue Wiertz
    Altiero Spinelli 15G134
    1047 Brussels