David COBURN : 8. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-07-2014 / 15-10-2014 : Skupina „Evropa Svobody a Přímé Demokracie“ - Člen
  • 16-10-2014 / 19-10-2014 : Nezařazení poslanci
  • 20-10-2014 ... : Skupina „Evropa Svobody a Přímé Demokracie“ - Člen

Národní strany 

  • 01-07-2014 / 08-01-2019 : United Kingdom Independence Party (Spojené království)
  • 09-01-2019 / 11-02-2019 : Independent (Spojené království)
  • 12-02-2019 ... : The Brexit Party (Spojené království)

Poslanci 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro rybolov
  • 16-09-2015 / 30-11-2015 : Zvláštní výbor pro daňová rozhodnutí a jiná opatření podobná svojí povahou nebo účinkem
  • 02-12-2015 / 02-08-2016 : Zvláštní výbor pro daňová rozhodnutí a jiná opatření podobná svojí povahou nebo účinkem (TAXE 2)
  • 24-06-2016 / 13-12-2017 : Vyšetřovací výbor pro prošetření údajných porušení a nesprávného úředního postupu při uplatňování právních předpisů Unie v souvislosti s praním peněz, vyhýbáním se daňovým povinnostem a daňovými úniky
  • 19-01-2017 ... : Výbor pro rybolov
  • 19-01-2017 ... : Petiční výbor
  • 25-10-2017 ... : Hospodářský a měnový výbor
  • 14-03-2018 ... : Zvláštní výbor pro finanční trestné činy, vyhýbání se daňovým povinnostem a daňové úniky

Náhradník 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro průmysl, výzkum a energetiku
  • 16-07-2015 / 18-01-2017 : Hospodářský a měnový výbor
  • 17-02-2016 / 18-01-2017 : Výbor pro mezinárodní obchod
  • 19-01-2017 / 24-10-2017 : Hospodářský a měnový výbor
  • 19-01-2017 / 20-04-2018 : Výbor pro průmysl, výzkum a energetiku
  • 19-01-2017 ... : Výbor pro mezinárodní obchod
  • 23-04-2018 ... : Výbor pro zahraniční věci

Kontakt