Ernest URTASUN : 8. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-07-2014 ... : Skupina Zelených/Evropské svobodné aliance - Člen

Národní strany 

  • 01-07-2014 ... : Iniciativa per Catalunya Verds (Španělsko)

Místopředseda 

  • 16-10-2014 ... : Delegace v Parlamentním shromáždění EU-Latinská Amerika

Poslanci 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Hospodářský a měnový výbor
  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro práva žen a rovnost pohlaví
  • 14-07-2014 / 15-10-2014 : Delegace v Parlamentním shromáždění EU-Latinská Amerika
  • 14-07-2014 ... : Delegace pro vztahy se zeměmi Střední Ameriky
  • 19-01-2017 ... : Hospodářský a měnový výbor
  • 19-01-2017 ... : Výbor pro práva žen a rovnost pohlaví

Náhradník 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro zahraniční věci
  • 12-02-2015 / 30-11-2015 : Zvláštní výbor pro daňová rozhodnutí a jiná opatření podobná svojí povahou nebo účinkem
  • 02-12-2015 / 02-08-2016 : Zvláštní výbor pro daňová rozhodnutí a jiná opatření podobná svojí povahou nebo účinkem (TAXE 2)
  • 24-06-2016 / 13-12-2017 : Vyšetřovací výbor pro prošetření údajných porušení a nesprávného úředního postupu při uplatňování právních předpisů Unie v souvislosti s praním peněz, vyhýbáním se daňovým povinnostem a daňovými úniky
  • 19-01-2017 ... : Výbor pro zahraniční věci
  • 14-03-2018 ... : Zvláštní výbor pro finanční trestné činy, vyhýbání se daňovým povinnostem a daňové úniky

Kontakt