Marco ZULLO : 8. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-07-2014 / 15-10-2014 : Skupina „Evropa Svobody a Přímé Demokracie“ - Člen
  • 16-10-2014 / 19-10-2014 : Nezařazení poslanci
  • 20-10-2014 ... : Skupina „Evropa Svobody a Přímé Demokracie“ - Člen

Národní strany 

  • 01-07-2014 ... : Movimento 5 Stelle (Itálie)

Poslanci 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 14-07-2014 / 18-05-2015 : Delegace v Parlamentním výboru pro stabilizaci a přidružení EU-Černá Hora
  • 13-01-2015 / 18-01-2017 : Výbor pro vnitřní trh a ochranu spotřebitelů
  • 19-01-2017 ... : Výbor pro vnitřní trh a ochranu spotřebitelů
  • 19-01-2017 ... : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova

Náhradník 

  • 01-07-2014 / 12-01-2015 : Výbor pro vnitřní trh a ochranu spotřebitelů
  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro regionální rozvoj
  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro práva žen a rovnost pohlaví
  • 09-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro průmysl, výzkum a energetiku
  • 07-05-2015 / 22-09-2015 : Delegace ve Smíšeném parlamentním shromáždění AKT-EU
  • 26-01-2016 / 04-04-2017 : Vyšetřovací výbor pro měření emisí v automobilovém průmyslu
  • 19-01-2017 / 12-06-2018 : Výbor pro průmysl, výzkum a energetiku
  • 19-01-2017 ... : Výbor pro regionální rozvoj
  • 19-01-2017 ... : Výbor pro práva žen a rovnost pohlaví

Kontakt