Gerd Ludwig LEMMER : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Německo)

Místopředseda 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EHS-Turecko
  • 05-02-1992 / 10-02-1993 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Turecko
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Turecko
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Turecko

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 15-01-1992 / 04-02-1992 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Turecko
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy