Rudolf LUSTER : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Německo)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 17-02-1991 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 26-07-1989 / 17-02-1991 : Delegace pro vztahy se státy Perského zálivu a Rada pro spolupráci Perského zálivu
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro institucionální věci
  • 18-02-1991 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN a Meziparlamentní organizací ASEAN (AIPO) a Korejskou republikou
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN a Meziparlamentní organizací ASEAN (AIPO) a Korejskou republikou
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro institucionální věci
  • 18-09-1992 / 22-04-1993 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN a Meziparlamentní organizací ASEAN (AIPO) a Korejskou republikou
  • 23-04-1993 / 18-07-1994 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN a Meziparlamentní organizací ASEAN (AIPO) a Korejskou republikou