Elmar BROK : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva
  • 21-01-1992 / 11-02-1992 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen
  • 12-02-1992 / 18-07-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Německo)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro sociální věci, zaměstnanost a pracovní prostředí
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro sociální věci, zaměstnanost a pracovní prostředí
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro politické záležitosti
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro institucionální věci
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro práva žen
  • 15-01-1992 / 21-01-1992 : Výbor pro práva žen
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro zahraniční věci a bezpečnost
  • 21-01-1992 / 07-10-1992 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 05-02-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro práva žen
  • 25-02-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Československem
  • 07-10-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro institucionální věci
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s Českou republikou a Slovenskou republikou
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy s Českou republikou a Slovenskou republikou