Horst LANGES : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 18-01-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva
  • 19-01-1994 / 18-07-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Místopředseda

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Německo)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro rozpočty
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro rozpočty
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem