Siegbert ALBER : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 06-10-1997 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 06-10-1997 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Německo)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Ruskem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s Ruskem
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)
  • 16-01-1997 / 06-10-1997 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 02-10-1997 / 06-10-1997 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro podání
  • 16-01-1997 / 06-10-1997 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 16-01-1997 / 06-10-1997 : Výbor pro podání
  • 16-01-1997 / 06-10-1997 : Delegace pro vztahy s Ruskem