Patrick LANE : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Skupina evropské demokratické levice - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Fianna Fáil Party (Irsko)

Místopředseda 

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy se státy Perského zálivu a Rada pro spolupráci Perského zálivu
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se státy Perského zálivu
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se státy Perského zálivu
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy se státy Perského zálivu