Herman A. VERBEEK : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Zelená skupina v Evropském parlamentu - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 29-04-1994 : Regenboog/Politieke Partij Radikalen (Nizozemsko)
  • 30-04-1994 / 18-07-1994 : De Groenen (Nizozemsko)

Místopředseda 

  • 08-12-1992 / 18-07-1994 : Podvýbor pro rybolov

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy s Norskem
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Polskem
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s Polskem
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Polsko

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro zahraniční věci a bezpečnost
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou