Patricia E. RAWLINGS : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 30-04-1992 : Skupina evropské demokracie - Členka
  • 01-05-1992 / 18-07-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Členka

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Conservative and Unionist Party (Spojené království)

Místopředsedkyně 

  • 11-06-1990 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy s Československem

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 10-06-1990 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mashrequ
  • 26-07-1989 / 10-06-1990 : Delegace pro vztahy s Československem
  • 26-07-1989 / 20-01-1991 : Výbor pro práva žen
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro mládež, kulturu, vzdělání, sdělovací prostředky a sport
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Albánií, Bulharskem a Rumunskem
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s Albánií, Bulharskem a Rumunskem
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy s Albánií, Bulharskem a Rumunskem

Náhradnice 

  • 26-07-1989 / 20-01-1991 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 21-01-1991 / 14-01-1992 : Výbor pro politické záležitosti
  • 15-01-1992 / 17-02-1992 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Rakousko
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro zahraniční věci a bezpečnost
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Podvýbor pro lidská práva
  • 18-02-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými