Carmen LLORCA VILAPLANA : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Členka

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partido Popular (Španělsko)

Místopředsedkyně 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro práva žen
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy s Československem
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro práva žen

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se Švýcarskem
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro zahraniční věci a bezpečnost
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Podvýbor pro lidská práva
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se Švýcarskem
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy se Švýcarskem