Josep VERDE I ALDEA : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 05-09-1994 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen
  • 06-09-1994 / 19-07-1999 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Socialista Obrero Español (Španělsko)

Místopředseda 

  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Evropský parlament
  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Předsednictvo Evropského parlamentu
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Evropský parlament
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Předsednictvo Evropského parlamentu

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podvýbor pro lidská práva
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro institucionální věci