José VALVERDE LÓPEZ : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 28-11-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen
  • 29-11-1994 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Španělsko)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru Evropského hospodářského prostoru

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro institucionální věci
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro institucionální věci
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií