José VÁZQUEZ FOUZ : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Skupina socialistů - Člen
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partido Socialista Obrero Español (Španělsko)

Místopředseda 

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a Jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN a Meziparlamentní organizací ASEAN (AIPO) a Korejskou republikou
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Podvýbor pro rybolov
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN a Meziparlamentní organizací ASEAN (AIPO) a Korejskou republikou
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN a Meziparlamentní organizací ASEAN (AIPO) a Korejskou republikou