Domènec ROMERA I ALCÀZAR : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen
  • 21-01-1992 / 18-07-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partido Popular (Španělsko)

Kvestor 

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Evropský parlament
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Předsednictvo Evropského parlamentu

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 02-04-1990 / 12-09-1990 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi AKT a EHS
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kvestoři
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)