Francisco António LUCAS PIRES : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 28-07-1994 : Skupina Evropské liberální, demokratické a reformní strany - Člen
  • 29-07-1994 / 12-11-1996 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva
  • 13-11-1996 / 22-05-1998 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 22-05-1998 : Partido Social Democrata (Portugalsko)

Místopředseda 

  • 11-03-1998 / 22-05-1998 : Evropský parlament
  • 11-03-1998 / 22-05-1998 : Předsednictvo Evropského parlamentu

Místopředseda 

  • 16-01-1997 / 22-05-1998 : Výbor pro institucionální věci

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro institucionální věci
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci (SAARC)
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci (SAARC)
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Estonskem
  • 16-01-1997 / 22-05-1998 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 14-10-1997 / 22-05-1998 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Estonsko

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 29-09-1994 / 15-01-1997 : Podvýbor pro bezpečnost a odzbrojení
  • 16-01-1997 / 22-05-1998 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity