Alfred LOMAS : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Spojené království)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 09-10-1995 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro podání
  • 30-09-1994 / 13-02-1995 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Kypr
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Kypr
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro podání
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Kypr
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Malta

Náhradník 

  • 10-08-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku