Hedy d'ANCONA : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 08-02-1995 : Skupina Strany Evropských socialistů - Místopředsedkyně
  • 09-02-1995 / 03-02-1997 : Skupina Strany Evropských socialistů - Místopředsedkyně
  • 04-02-1997 / 19-07-1999 : Skupina Strany Evropských socialistů - Členka

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partij van de Arbeid (Nizozemsko)

Předsedkyně 

  • 13-10-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Rumunsko
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro práva žen
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií
  • 11-10-1995 / 13-10-1995 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Rumunsko

Náhradnice 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro práva žen
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Rumunsko