Jessica E.S. LARIVE : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Evropské liberální, demokratické a reformní strany - Členka

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (Nizozemsko)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro práva žen
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro práva žen

Náhradnice 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Malta
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem