(Paddy) Patrick Joseph LALOR : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Skupina evropské demokratické levice - Místopředseda

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Fianna Fáil Party (Irsko)

Místopředseda 

  • 13-02-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN a Meziparlamentní organizací ASEAN (AIPO) a Korejskou republikou
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN a Meziparlamentní organizací ASEAN (AIPO) a Korejskou republikou
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN a Meziparlamentní organizací ASEAN (AIPO) a Korejskou republikou

Kvestor 

  • 26-07-1989 / 13-01-1992 : Evropský parlament
  • 26-07-1989 / 13-01-1992 : Předsednictvo Evropského parlamentu

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 13-01-1992 : Kvestoři
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro politické záležitosti
  • 15-01-1992 / 12-02-1992 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN a Meziparlamentní organizací ASEAN (AIPO) a Korejskou republikou
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro zahraniční věci a bezpečnost
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Podvýbor pro lidská práva
  • 08-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Rakousko
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Rakousko