Niall ANDREWS : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina evropské demokratické levice - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Fianna Fáil Party (Irsko)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 05-02-1986 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 06-02-1986 / 20-01-1987 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro práva žen