Niall ANDREWS : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Skupina evropské demokratické levice - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Fianna Fáil Party (Irsko)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 27-07-1989 / 12-09-1990 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi AKT a EHS
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro sociální věci, zaměstnanost a pracovní prostředí
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro sociální věci, zaměstnanost a pracovní prostředí
  • 13-02-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Estonskem, Lotyšskem a Litvou
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s Estonskem, Lotyšskem a Litvou
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy s Estonskem, Lotyšskem a Litvou