Niall ANDREWS : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Skupina evropské demokratické levice - Člen
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Skupina Unie pro Evropu - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fianna Fáil Party (Irsko)

Místopředseda 

  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)
  • 27-10-1997 / 19-07-1999 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s jižní Afrikou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s jižní Afrikou
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 02-10-1997 / 27-10-1997 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podvýbor pro lidská práva
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci