Ben VISSER : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Skupina socialistů - Člen
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partij van de Arbeid (Nizozemsko)

Místopředseda 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN a Meziparlamentní organizací ASEAN (AIPO) a Korejskou republikou
  • 13-02-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN a Meziparlamentní organizací ASEAN (AIPO) a Korejskou republikou
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN a Meziparlamentní organizací ASEAN (AIPO) a Korejskou republikou
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN a Meziparlamentní organizací ASEAN (AIPO) a Korejskou republikou

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 15-01-1992 / 12-02-1992 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN a Meziparlamentní organizací ASEAN (AIPO) a Korejskou republikou
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro dopravu a turistiku

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy s Japonskem