Georgios ROMEOS : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Skupina socialistů - Člen předsednictva
  • 21-04-1993 / 13-10-1993 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 13-10-1993 : Panellinio Socialistiko Kinima (Řecko)

Místopředseda 

  • 25-07-1989 / 13-01-1992 : Evropský parlament
  • 25-07-1989 / 13-01-1992 : Předsednictvo Evropského parlamentu
  • 14-01-1992 / 13-10-1993 : Evropský parlament
  • 14-01-1992 / 13-10-1993 : Předsednictvo Evropského parlamentu

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro politické záležitosti
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy se Svazem sovětských socialistických republik
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Albánií, Bulharskem a Rumunskem
  • 15-01-1992 / 13-10-1993 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování a vztahy s regionálními a lokálními orgány
  • 28-01-1992 / 13-10-1993 : Podvýbor pro bezpečnost a odzbrojení
  • 11-02-1993 / 13-10-1993 : Delegace pro vztahy s Albánií, Bulharskem a Rumunskem
  • 26-05-1993 / 13-10-1993 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES - Evropského hospodářského prostoru

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem
  • 15-01-1992 / 13-10-1993 : Výbor pro zahraniční věci a bezpečnost
  • 11-02-1993 / 13-10-1993 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem