Alexandros ALAVANOS : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Skupina komunistů a spojenců - Člen

Národní strany 

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Kommounistiko Komma Elladas (Řecko)

Poslanci 

  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace pro vztahy se zeměmi východní Evropy