Alexandros ALAVANOS : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina komunistů a spojenců - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Kommounistiko Komma Elladas (Řecko)

Místopředseda 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy se zeměmi východní Evropy – Skupina I

Poslanci 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro rozpočty
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku