Alexandros ALAVANOS : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 09-06-1991 : Levá jednota - Člen
  • 10-06-1991 / 15-01-1992 : Levá jednota - Předseda
  • 16-01-1992 / 18-07-1994 : Levá jednota - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Synaspismos tis Aristeras kai tis Proodou (Řecko)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy se Svazem sovětských socialistických republik
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Maďarskem
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s Maďarskem
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Maďarsko

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 14-02-1990 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 14-02-1990 / 11-03-1991 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 11-03-1991 / 14-01-1992 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s republikami Společenství nezávislých států (SNS)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro energii, výzkum a technologii
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro podání
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s republikami Společenství nezávislých států (SNS)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy s republikami Společenství nezávislých států (SNS)