Alexandros ALAVANOS : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 05-01-1995 : Konfederace Evropské sjednocené levice - Místopředseda
  • 06-01-1995 / 19-07-1999 : Skupina konfederace Evropské sjednocené levice a Severské zelené levice - Místopředseda

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Synaspismos tis Aristeras kai tis Proodou (Řecko)

Předseda 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy se Zakavkazskými republikami Arménií, Ázerbajdžánem a Gruzií
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se zakavkazskými republikami Arménií, Ázerbajdžánem a Gruzií
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy se zakavkazskými republikami Arménií, Ázerbajdžánem a Gruzií

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Turecko
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Turecko
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegace pro vztahy se Zakavkazskými republikami Arménií, Ázerbajdžánem a Gruzií
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro rozpočty
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pro bezpečnost a odzbrojení
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Turecko