Georgios ANASTASSOPOULOS : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Nea Dimokratia (Řecko)

Předseda 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro dopravu
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro dopravu a turistiku

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 27-07-1984 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 26-07-1984 / 12-09-1984 : Výbor pro jednací řád a podání
  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem
  • 17-02-1986 / 20-01-1987 : Výbor pro institucionální věci
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem
  • 21-01-1987 / 22-01-1987 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 13-09-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro jednací řád a podání
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro institucionální věci
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity