Georgios ANASTASSOPOULOS : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen
  • 28-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Nea Dimokratia (Řecko)

Místopředseda 

  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Evropský parlament
  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Předsednictvo Evropského parlamentu
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Evropský parlament
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Předsednictvo Evropského parlamentu

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro institucionální věci
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro institucionální věci

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s Japonskem