Jaak H.-A. VANDEMEULEBROUCKE : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 20-07-1994 : Skupina evropské radikální aliance - Člen
  • 21-07-1994 / 14-10-1998 : Skupina evropské radikální aliance - Pokladník

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 14-10-1998 : Volksunie (Belgie)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Slovenská republika
  • 16-01-1997 / 14-10-1998 : Výbor pro zaměstnanosta sociální věci
  • 16-01-1997 / 14-10-1998 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Kypr

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Dočasný výbor pro zaměstnanost
  • 21-07-1994 / 14-09-1995 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podvýbor pro bezpečnost a odzbrojení
  • 14-09-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 23-04-1996 / 17-07-1996 : Dočasná expertní skupina pro systém komunitárního tranzitu
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : Dočasná expertní skupina pro systém komunitárního tranzitu
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou
  • 16-01-1997 / 14-10-1998 : Výbor pro regionální politiku
  • 16-01-1997 / 14-10-1998 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 16-01-1997 / 14-10-1998 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Rumunsko
  • 14-10-1997 / 14-10-1998 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou