Giorgio ALMIRANTE : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 23-05-1988 : Skupina Evropské pravice - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 23-05-1988 : Movimento sociale italiano - Destra nazionale (Itálie)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 21-01-1987 / 23-05-1988 : Výbor pro institucionální věci

Náhradník 

  • 24-09-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 16-04-1986 / 20-01-1987 : Výbor pro institucionální věci
  • 21-01-1987 / 23-05-1988 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy