P.(Phili) J. VIEHOFF : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina socialistů - Členka

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partij van de Arbeid (Nizozemsko)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro energii, výzkum a technologii
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro energii, výzkum a technologii
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy s Japonskem

Náhradnice 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování