Willem J. VERGEER : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Místopředseda
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christen Democratisch Appèl (Nizozemsko)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro rozvoj a spolupráci

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro politické záležitosti
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro politické záležitosti