Willy VERNIMMEN : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina socialistů - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Socialistische Partij (Belgie)

Předseda 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy se Švýcarskem
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy se Švýcarskem
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy se Švýcarskem

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy s Rakouskem

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro právní věci a občanská práva