Heinz Oskar VETTER : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Německo)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro právní věci a občanská práva

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro institucionální věci
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro politické záležitosti
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro institucionální věci