Luis VEGA Y ESCANDON : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-01-1986 / 04-04-1987 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen
  • 05-04-1987 / 05-07-1987 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Partido Demócrata Popular (Španělsko)

Poslanci 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Výbor pro institucionální věci
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Výbor pro institucionální věci
  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a skupinou Contadora