Peter B.R. VANNECK : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina evropské demokracie - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (Spojené království)

Místopředseda 

  • 28-04-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro politické záležitosti

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro politické záležitosti
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie
  • 21-01-1987 / 19-02-1987 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie
  • 20-02-1987 / 12-04-1987 : Výbor pro politické záležitosti
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro energii, výzkum a technologii
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro energii, výzkum a technologii