Maurizio VALENZI : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina komunistů a spojenců - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (Itálie)

Poslanci 

  • 11-02-1985 / 20-01-1987 : Výbor pro energii, výzkum a technologii
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 30-07-1984 / 09-10-1984 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro rozpočty