Shelagh ROBERTS : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Skupina evropské demokracie - Členka
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Skupina evropské demokracie - Místopředsedkyně

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (Spojené království)

Předsedkyně 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy

Poslanci 

  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem

Náhradnice 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro práva žen
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro energii, výzkum a technologii
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro rozpočty