Tommaso ROSSI : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 28-01-1985 / 24-07-1989 : Skupina komunistů a spojenců - Člen

Národní strany 

  • 28-01-1985 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (Itálie)

Poslanci 

  • 11-02-1985 / 20-01-1987 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy s Maltou