Nikolaos VGENOPOULOS : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 27-12-1985 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 27-12-1985 : Panellinio Socialistiko Kinima (Řecko)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 27-12-1985 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 12-02-1985 / 27-12-1985 : Delegace při Výboru Evropského parlamentu a Španělských legislativních shromáždění

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 27-12-1985 : Výbor pro politické záležitosti