Olivier LEFEVRE D'ORMESSON : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 15-11-1987 : Skupina Evropské pravice - Místopředseda
  • 16-11-1987 / 24-07-1989 : Nezařazení poslanci

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 15-11-1987 : Front national (Francie)
  • 16-11-1987 / 24-07-1989 : Centre national des indépendants (Francie)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 18-04-1986 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 09-10-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro rozpočty
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegace pro vztahy s Izraelem
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro rozpočty
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy s Izraelem