Marcelle LENTZ-CORNETTE : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 08-09-1985 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Členka
  • 09-09-1985 / 24-07-1989 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Členka předsednictva

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti chrétien social (Lucembursko)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a skupinou Contadora
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a skupinou Contadora
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a skupinou Contadora
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 10-10-1988 / 24-07-1989 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a skupinou Contadora

Náhradnice 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro kontrolu rozpočtu