Giosuè LIGIOS : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Democrazia cristiana (Itálie)

Předseda 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky

Místopředseda 

  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a skupinou Contadora

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a skupinou Contadora
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro rozvoj a spolupráci