Charles-Emile LOO : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti socialiste (Francie)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro rozvoj a spolupráci

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro dopravu
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro dopravu a turistiku